Hakkımızda

1285302285v41988 yılından bu yana tecrübesiyle AKAR OTOMOTİV BMW ÖZEL SERVİSİ, servis hizmetleri sigorta hizmetleri,polyester ve fiberglass kalıp ve dökümü,her türlü aracın turbo revizyonu,pompa enjektör revizyon işlemleri , orjinal BMW yedek parça, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu ve kaliteli servis anlayışı ile Türkiye’nin saygın şirketleri arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Yıllık 500 araç kapasiteli servisimizde arıza tespiti ekspertiz yapılmaktadır. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan AKAR OTOMOTİV BMW ÖZEL SERVİS, sektörde yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ve modern hizmet anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren AKAR OTOMOTİV BMW ÖZEL SERVİS, aynı zamanda standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Teknolojiyi takip ederek kontrollerini Yurtdışından ithal yazılımlı bilgisayarlarla gerçekleştirmektedir.

AKAR OTOMOTİV BMW ÖZEL SERVİS; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.